دکتر سعید حسینی در سال 1356 در بابلسر متولد شد و تحصیلات اولیه خود را تا اخذ دیپلم تجربی در سال 1375 با کسب رتبه سوم  شهرستان در آمل به پایان رساند و با کسب رتبه 57 کنکور در دانشگاه علوم پزشکی تهران شروع به تحصیل در رشته پزشکی کرد و در سال 1383 به عنوان رتبه برتر دانشگاه، دکترای پزشکی عمومی خود را اخذ کرد، ایشان بعد از گذراندن دو سال طرح درمانی، بلافاصله در رشته گوش و حلق و بینی دانشگاه علوم پزشکی مشهد قبول شدند و پس از طی تحصیلات تخصصی در سال 1389 با کسب رتبه برتر کشوری در آزمون بورد تخصصی فارغ التحصیل شد و بعنوان هیئت علمی دانشگاه مشغول به ارائه خدمات درمانی ، آموزشی و پژوهشی شد،

ایشان برای ارتقای دانش و تجربه تخصصی  خود اقدام به شرکت در دوره‌های مختلف بین المللی و کسب مهارت در کارگاه ها و ورک شاپهای مختلف نمود و با تلاشی مضاعف راه پیشرفت در طبابت خود را پیش گرفت.

دکتر حسینی در سال 1395 در آزمون رشته فلوشیپ فوق تخصصی رینولوژی (جراحی اندوسکپی بینی، سینوس و زیبایی بینی) در دانشگاه علوم پزشکی مشهد پذیرفته شد و این دوره را با موفقیت به پایان رساند.

دکتر سعید حسینی در طول سال‌هاى اخیر فعاليت علمى  قابل توجهی داشته و عضو چندين مجمع علمى داخلی و بين‌المللى می‌باشد. ایشان تا کنون مقالات مختلفی را در زمینه‌ های تخصصی و فوق تخصصی به زبان‌هاى انگلیسی و فارسى به رشته‌ی تحریر درآورده است.

ایشان نزدیک به 15 سال است كه به عنوان پزشک  مشغول فعالیت می‌باشد و در طول این سال‌ها، تجربیات فراوانی در علم پزشکی به ‌دست آورده است و در طول چند سال فعالیت تخصصی خود بیش از 6 هزار عمل جراحی زیبایی و درمانی را انجام داده است که نمایانگر تجربه کافی و اعتماد بیماران به ایشان می باشد.

دکتر حسینی از جراحان باتجربه در زمینه جراحی پلاستیك بینی و صورت می‌باشد. ذوق هنری بالای ایشان در زمینه جراحی زیبایی و کسب تجربه در کنار اساتید برجسته کشور در این رشته  و همچنین علاقه ایشان به مطالعات جدید و به روز بودن و نیز با توجه به انجام تعداد بالای جراحی سبب شده است ایشان به عنوان جراحی صاحب سبک و روش در این رشته شناخته شود.

Call Now Button