تیپ پلاستی

عمل تیپ پلاستی

تیپ پلاستی : میل به زیبایی و زیباتر شدن از گذشته در افراد وجود داشته و امروزه به اوج خود رسیده است. انسان ها همیشه به دنبال راهی بودند تا ایرادات و نواقص ظاهری خودشان را رفع نموده و به ظاهری زیباتر دست پیدا کنند. دلیل اصلی روی آوردن افراد به انواع روش های جراحی زیبایی نیز همین موضوع می باشد. ( جراحی بینی )

در گذشته روش های موثر و زیادی برای رفع ایرادات ظاهری افراد وجود نداشت اما امروزه و با پیشرفت علم پزشکی، روش های فراوانی برای برطرف کردن نواقص ظاهری وجود داشته و اعتماد به نفس افراد را افزایش می دهد که یکی از محبوب ترین آن ها عمل تیپ پلاستی می باشد؛ عمل تیپ پلاستی ، همان ترمیم نوک بینی است.

 

تیپ پلاستی

 

جراحی تـیپ پلاستی چیست؟

تیپ پلاستی که هدف از انجام آن اصلاح نواقص نوک بینی می باشد زیر مجموعه ای از جراحی های زیبایی به شمار می رود.

با توجه به توضیحات ارائه شده در فوق، مناسب ترین و بهترین کاندیدای تیپ پلاستی را می توان افرادی دانست که همه نواحی بینی شان جز نوک بینی ، بدون عیب و نقص می باشد.

دکتر سعید حسینی ، جراح بینی تهران غضروف های موجود در نوک بینی را با بکارگیری تکنیک های مختلف و مخصوص تعدیل کرده، اقدام به کم کردن پهنای بینی و رفع افتادگی بینی نموده و اگر نوک بینی بزرگ باشد آن را کوچک می نماید.

چه کسانی کاندیدای مناسب عمل تـیپ پلاستی هستند؟

نکته ای که در رابطه با عمل تیپ پلاستی بسیار مهم و قابل توجه است این می باشد که فقط اشخاص اشاره شده در ذیل به نتایج مطلوب و رضایت بخش از این جراحی زیبایی دست پیدا کرده و توصیه دکتر سعید حسینی به افراد فاقد شرایط ذیل این است که از انجام آن خودداری نمایند:

  • افرادی که بینی شان قوز کمی داشته یا قوز ندارد.
  • اشخاصی که نوک بینی شان غیرقرینه یا منحرف می باشد.
  • افرادی که به سربالا شدن نوک بینی شان تمایل دارند.

عوارض ناشی از عمل تیپ پلاستی چیست؟

چنانچه برای انجام این جراحی بینی پزشکی حاذق و باتجربه را انتخاب کرده و رعایت نکات مراقبتی و دستورالعمل های بعد از تیپ پلاستی را جدی بگیرید هیچ عارضه جدی و خطری سلامت شما و نتیجه جراحی تان را تهدید نخواهد کرد.

درد، تورم، کبودی، التهاب و مقداری درد از عوارض شایع بعد از جراحی تيپ پلاستي می باشد که بروز آن ها کاملاً طبیعی بوده، به مرور زمان از شدت آن ها کم شده و بعد از مدتی به طور کامل برطرف می شوند.

نکته ای که باید در رابطه با جراحی تيپ پلاستي عرض کنیم این است که دوران نقاهت ناشی از آن بسیار کوتاه تر از جراحی کامل بینی می باشد.

نظرات بسته شده است.

Call Now Button